Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

[Duyuru] Satanik Etikler Çevrildi!

Sonne

Moderator
Sevgili, güzel ve özel Satanik ailemize esenlikler,

Joy of Satan Türkiye ekibi olarak, Türkiye'deki Spiritüel Satanistlerin ruhani yolculuklarında her yönden destek sağlamaya devam ediyoruz.

Satanik Etikler sayfasının tamamen çevrilip dilimize kazandırıldığını gururla duyuruyorum. Bu sayfanın çevirisinde emeği geçen Elite Bey'e ve Sanguis Bey'e büyük teşekkür ediyorum.

Bu etikleri okumak, anlamak ve dualar ile birlikte mühürlerin üzerinde meditasyon yaparak Tanrıların rehberliğini almak elzemdir. Bu etikleri hayatınıza entegre edin ve daha iyi bir Spiritüel Satanist olma yolunda bir yol haritası olarak kullanın.

Öte yandan, ana sitedeki yazıların çevirilerine başlamış bulunuyoruz. Hemen ardından seçme vaazlarla başlayarak tüm kütüphaneyi çevirmeye başlayacağız ve sizleri bilgilendirecek çeşitli rehberler ve yol haritaları hazırlayacağız. Ayrıca, Türkiye'de Satanizm adı altında dolaşan saçmalıkları derinlemesine ifşa ederek halkımızın bu tür tuzaklara düşmemesini sağlayacağız.

Kayre Şeytan!

Emekleriniz için ben de teşekkür ediyorum. Umuyorum ki bu etikler bütün Spiritüel Satanist kardeşlerimize ilham olur ve daha fazla bilinçlenmelerine yardımcı olur.

Kayre Şeytan!

Sevgili, güzel ve özel Satanik ailemize esenlikler,

Joy of Satan Türkiye ekibi olarak, Türkiye'deki Spiritüel Satanistlerin ruhani yolculuklarında her yönden destek sağlamaya devam ediyoruz.

Satanik Etikler sayfasının tamamen çevrilip dilimize kazandırıldığını gururla duyuruyorum. Bu sayfanın çevirisinde emeği geçen Elite Bey'e ve Sanguis Bey'e büyük teşekkür ediyorum.

Bu etikleri okumak, anlamak ve dualar ile birlikte mühürlerin üzerinde meditasyon yaparak Tanrıların rehberliğini almak elzemdir. Bu etikleri hayatınıza entegre edin ve daha iyi bir Spiritüel Satanist olma yolunda bir yol haritası olarak kullanın.

Öte yandan, ana sitedeki yazıların çevirilerine başlamış bulunuyoruz. Hemen ardından seçme vaazlarla başlayarak tüm kütüphaneyi çevirmeye başlayacağız ve sizleri bilgilendirecek çeşitli rehberler ve yol haritaları hazırlayacağız. Ayrıca, Türkiye'de Satanizm adı altında dolaşan saçmalıkları derinlemesine ifşa ederek halkımızın bu tür tuzaklara düşmemesini sağlayacağız.

Kayre Şeytan!

Esenlikler,

Gerçekten dört gözle bekliyordum, öyle güzel bir haberle geldiniz ki... Etikler ve tanrıların iradeleri hepimizin hayatına yön versin.

Ellerinize emeğinize sağlık, hepinize teker teker teşekkür ederim Elite, Sanguis ve Sonne Bey. Umuyorum ki gerçek için verdiğiniz emeklerin karşılığını misli ile alacaksınız. Var olun.

Kayre Şeytan!

Esenlikler,

Satanik etiklerin hepsi ihtiyacımız olan ve ruhlarımızı geçmişte ve şimdi yaptığımız hataları fark edip uzaklaşmamızı sağlayan ve ruhumuzu iyileştirip doğru hareket etmemizi sağlayan ve kelimenin tam anlamıyla bir ilaçtır. Bunun bilincinde olarak yapılmalıdırlar.

Kişi uzaktan bir bakış ile kendisinde eksik olan ve düzeltmesi gereken öncelikli öğrenmesi gereken etikleri fark ettikten o etikleri öğrenmeye başlayıp bu konuda tamamen odaklı olmalıdır. Ve eksikler tamamlandıktan sonra diğer etikleride öğrenmeli ve tamamlanması gerekir. Ama şu unutmamalıdır : "Öğrendik artık, tekrar geriye bakmamıza gerek yok." deyip geçmeden tekrar tekrar bu etikler gözden geçirilmeli ve hayatlarımıza bunlara göre yön vermeliyiz.

Satanik etiklerin altında yer alan yaşam etikleri de önemlidir. Birçoğunu biliyorsak bile insan olduğumuzu ve henüz Tanrı veya Tanrıça olmadığımızı yani mükemmel olmadığımızı unutmayın. Anlık bir gaflatle bazı etiklerin çiğnenmesi bize düşmanın masallarındaki "Ebedi Ateşli Cehennemin Azabı" gibi saçmasapan bir ceza getirmesede kendimi hayatımızda bir sıkıntılara ve problemlere yol açabilir. Fakat bu Tanrılarımızın cezası değik yaptığımız işinin sonucudur yani karmadır. Ve şu belirtmek istiyorum: Anlık gafletler insanı sadece bir günlüğüne mutlu eder. Sonrasında bu gafletler pişmanlık, utanç ve en sonunda da vicdan azabı olur -ve buna katlanması çok zordur.

Yüce Babamız Şeytan'dan dilerim ki hiçbirimiz yaşamın etiklerilerini çiğnemeyi ve satanik etiklerle beraber ruhumuzu ve anlayışımızı yükseltebiliriz

---------
Biraz geç oldu ama çok güzel çeviri olmuş elinize sağlık.

---------

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back