Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Düşman ritüellerinde bir değişiklik fark eden var mı?

İgnis

New member
Son zamanlarda ailemden birinin *slami grubunu telefonu ona çaktırmadan kurcalayarak inceliyorum.Bugün gelen bir mesaj 100 rekat kılmalarını ve sabaha kadar tapınmalarını istiyordu daha önce de bu tarz şeyler vardı ama artık dozu fazla daha büyük baskı var bu insanların üzerinde daha fazla ibadet için zorlanıyorlar.Bu bizim yaptığımız rtr nedeniyle yahweh'in gücünün zayıflaması ile alakalı olabilir mi?veya yakında yahudilerin bir bayramı falan mı var?

Dün kandildi diye hatırlıyorum ve yakında ramazan var böyle şeyler yine görebiliriz ben sahura kadar meditasyon yaparım ama akşama kadar nasıl aç aç dururum gizlice yesem ne yesem para da vermezler ki anca su falan içerim musluktan eh

İgnis said:
Son zamanlarda ailemden birinin *slami grubunu telefonu ona çaktırmadan kurcalayarak inceliyorum.Bugün gelen bir mesaj 100 rekat kılmalarını ve sabaha kadar tapınmalarını istiyordu daha önce de bu tarz şeyler vardı ama artık dozu fazla daha büyük baskı var bu insanların üzerinde daha fazla ibadet için zorlanıyorlar.Bu bizim yaptığımız rtr nedeniyle yahweh'in gücünün zayıflaması ile alakalı olabilir mi?veya yakında yahudilerin bir bayramı falan mı var?

Ramazan yaklaşıyor yani ve dün kandildi (perşembe günü) yani belki daha fazla sömürmek için şey yapıyorlardır bence

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back