Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Bağlama Büyüsü/

Bentanrıadayıyım

New member
Hepinize esenlikler, çok uzatmadan direkt konuya gireceğim.

Ablamın daha okula gitmeyen bir oğlu var. Biraz önce annemden öğrendim ki yeğenim yarın Kur'an Kursu'na başlayacakmış. Bunu duyunca şaşırdım. Bizim ailemiz dindar değil, tatlı su müslümanı denilen tiplemelerden hiç değil. Ablamın eşi aşırı dindar olmasa bile islam ibadetlerini yerine getiriyor(şimdi fark ettim ki dindarmış)

Bağlama büyüsü dışında yapabileceğim herhangi bir fikre açığım. Astral tapınakta da yapamam. Şimdiden teşekkürler.

Bentanrıadayıyım said:
Hepinize esenlikler, çok uzatmadan direkt konuya gireceğim.

Ablamın daha okula gitmeyen bir oğlu var. Biraz önce annemden öğrendim ki yeğenim yarın Kur'an Kursu'na başlayacakmış. Bunu duyunca şaşırdım. Bizim ailemiz dindar değil, tatlı su müslümanı denilen tiplemelerden hiç değil. Ablamın eşi aşırı dindar olmasa bile islam ibadetlerini yerine getiriyor(şimdi fark ettim ki dindarmış)

Bağlama büyüsü dışında yapabileceğim herhangi bir fikre açığım. Astral tapınakta da yapamam. Şimdiden teşekkürler.

Esenlikler,

Tanrılarımızdan yardım alabilirsiniz. Bağlama büyüsü dışında, Tanrılara dua etmekten başka yapabileceğiniz pek bir şey yok. Sadece büyü teknikleri ile, birisinin aurasını, isteklerini ve iradesini değiştirebilirsiniz. Bunu yapamayacak düzeyde iseniz, sizlere sadece tanrılarımız yardım edebilir. Şeytan'a Standart Ayin yapabilir veya Majikal Evokasyon ve İnvokasyon tekniğiyle isteklerinizi bildirebilirsiniz, sizlerden yardımını esirgeyeceklerini sanmıyorum.

İyi günler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back