Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Aura-Büyü ilişkisi hk.

AlterOne

Member
Auramız zayıfladığı zaman yaptığımız büyü çalışmaları da zayıflıyor olabilir mi? Auramı zayıflatan ve kirleten şeyler yaptığımda direkt olarak aileme yaptığım bağlamanın zayıfladığını gözlemledim. Ben mi yanılıyorum?

Auramız zayıfladığı zaman yaptığımız büyü çalışmaları da zayıflıyor olabilir mi? Auramı zayıflatan ve kirleten şeyler yaptığımda direkt olarak aileme yaptığım bağlamanın zayıfladığını gözlemledim. Ben mi yanılıyorum?
Yani enerjinize ektisi olur bu da çalışma süresi içerisinde etkileyebilir. Ama sanırım sizin bahsettiğiniz şey: çalışma süresinin bittikten sonra auranız zayıfladığından dolayı etkisinin azalması. Yanlıyor muyum ?

Yapılmış bir çalışma zayıflar mı emin değilim, fakat yapacağınız çalışmalar zayıflar. Bahsettiğiniz konu güçlü bir auranın zaten negatif olayları-kişileri sizden uzak tutması, aura zayıfladıkça da bunun azalması.

Evet, doğru bir gözlem. Aura sizin ruhunuzun bir uzantısıdır, dışsal çeperiniz ve enerji alanınızdır. Auranızın gücü çakralarınız ve ruhunuzun gücüyle doğrudan orantılıdır. Zayıf bir aura, zayıf bir ruh demektir. Ruhun gücü ve büyünün gücü de eş olarak birbirine bağımlı olduğu için, auranızın zayıflaması, hazırda devam ettiğiniz büyüleri de zayıflatacaktır.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back