Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

40 Günlük Meditasyon

Aoidan

New member
Öncelikle herkese merhaba, aranıza yeni katıldım ve düşünceleriniz, fikirleriniz, amaçlarınız hakkında bilgiye sahip değilim. Fakat Discord gibi sunuculardaki kişilerden daha bilgili olduğunuz bariz. *** Yaşımdayım yaklaşık *** senedir felsefe ve teoloji ile ilgileniyorum. Normalde agnostiğim fakat beni etkileyen bazı durumlar var inanç olarak. Bunlarla savaşmaktansa kabul etmeyi tercih ettim ve buradayım. Bana yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim kaynak vs açısından. Ve forumda 40 günlük meditasyon yazıyor her yerde fakat içeriğini, nasıl yapıldığını bulamadım yardımcı olan olursa çok sevinirim.

[Moderatör Notu: Yaşınız ile ilgili bir bilgi vermeyin.]

Discord sunucusunda 6 katlı kitaba inanan sunuculardan birinde "Sonne" isimli seçkin görmüştüm o siz misiniz?

Discord sunucusunda 6 katlı kitaba inanan sunuculardan birinde "Sonne" isimli seçkin görmüştüm o siz misiniz?
Sadece şahsımı taklit eden bir ahmaktır, kendisine itibar etmeyin.

Bu tür Discord sunucularından uzak durun, yalnızca Satanizm'i kullanarak insanlar üzerinde otorite elde etmeye çalışan bir avuç ergenden ibaretler.

Öncelikle herkese merhaba, aranıza yeni katıldım ve düşünceleriniz, fikirleriniz, amaçlarınız hakkında bilgiye sahip değilim. Fakat Discord gibi sunuculardaki kişilerden daha bilgili olduğunuz bariz. *** Yaşımdayım yaklaşık *** senedir felsefe ve teoloji ile ilgileniyorum. Normalde agnostiğim fakat beni etkileyen bazı durumlar var inanç olarak. Bunlarla savaşmaktansa kabul etmeyi tercih ettim ve buradayım. Bana yardımcı olacak birileri varsa çok sevinirim kaynak vs açısından. Ve forumda 40 günlük meditasyon yazıyor her yerde fakat içeriğini, nasıl yapıldığını bulamadım yardımcı olan olursa çok sevinirim.

[Moderatör Notu: Yaşınız ile ilgili bir bilgi vermeyin.]
Aramıza hoş geldiniz.

Kendimizi ait hissettiğimiz düşünceleri direkt pat diye söylediğimizde insanların gerçekten kötü manada anlayacağı şeyler savunuyoruz. Satanist olmak, Nazi desktekçisi olma, kara-ak ruhani pratikler yapabilme gibi.

O yüzden bizim düşüncelerimizden ziyade, kendiniz sorgulamalısınız bence. Yalan yok, bana da bütün bunlar saçma geliyordu. Sonradan okudukça aslında haksız olduğumu, sadece şu ana kadar öğrendiğim şeylerin, bana gösterilenlerin yalan olduğunu fark etmiştim. O yüzden objektif olarak sorgulamanız sizin gideceğiniz en iyi yol olacağını düşünüyorum.

Sadece şahsımı taklit eden bir ahmaktır, kendisine itibar etmeyin.

Bu tür Discord sunucularından uzak durun, yalnızca Satanizm'i kullanarak insanlar üzerinde otorite elde etmeye çalışan bir avuç ergenden ibaretler.
Tekrardan merhaba, yukarıdaki yazıları okudum. Sırada ne yapmam gerektiği ile ilgili bilgi verebilir misiniz rica etsem?

Ay boşlukta değilken 40 günlük meditasyon programına başlayın ve kendinizi geliştirin, beraberinde sitemizdeki yazıları okumaya devam edin.
Teşekkür ederim, bir de bir sorum olacak;
"Hristiyanlık, herhangi bir muhalefet olmaksızın Satanizm’e dair İDDİA ettikleri tanımı dikte etme özgürlüğüne sahip olmuştu. Bunu başarabilmek için gerçeğin yok edilmesi gerekiyordu. Katolik Kilisesi (tüm Hristiyan mezheplerinin kendisinden evrildiği orijinal Hristiyan Kilisesi), “Engizisyon” olarak bilinen dönemde milyonlarca masum erkek, kadın ve çocuğu iğrenç işkencelerle öldürmüş ve toplu katliamlar yapmıştır. “Cadı evleri” olarak bilinen yerlerde yakılarak öldürülen bazı çocuklar iki yaşlarında olacak kadar küçüklerdi."

N*zi destekçisi bir grup musunuz bilmiyorum ama yukarıda arkadaş o şekilde bahsetmiş. H*tler de savaş sırasında pekçok ç*cuk ö*dürdü bundan dolayı da destekçisi olduğunuz şey hakkında soru işareti oluştu mu sizde? Ya da bu çelişkiye mantıklı bir açıklamanız var mıdır tamamen bilmediğim ve ideolojinizi öğrenmek için, araştırdığım için soruyorum yanlış anlaşılmak istemem.

Teşekkür ederim, bir de bir sorum olacak;
"Hristiyanlık, herhangi bir muhalefet olmaksızın Satanizm’e dair İDDİA ettikleri tanımı dikte etme özgürlüğüne sahip olmuştu. Bunu başarabilmek için gerçeğin yok edilmesi gerekiyordu. Katolik Kilisesi (tüm Hristiyan mezheplerinin kendisinden evrildiği orijinal Hristiyan Kilisesi), “Engizisyon” olarak bilinen dönemde milyonlarca masum erkek, kadın ve çocuğu iğrenç işkencelerle öldürmüş ve toplu katliamlar yapmıştır. “Cadı evleri” olarak bilinen yerlerde yakılarak öldürülen bazı çocuklar iki yaşlarında olacak kadar küçüklerdi."

N*zi destekçisi bir grup musunuz bilmiyorum ama yukarıda arkadaş o şekilde bahsetmiş. H*tler de savaş sırasında pekçok ç*cuk ö*dürdü bundan dolayı da destekçisi olduğunuz şey hakkında soru işareti oluştu mu sizde? Ya da bu çelişkiye mantıklı bir açıklamanız var mıdır tamamen bilmediğim ve ideolojinizi öğrenmek için, araştırdığım için soruyorum yanlış anlaşılmak istemem.

Popüler kültürden ve sözde objektif kaynaklara dayanan Vikipedi'den falan öğrendiğimde benim tepkim de kötüydü. Türkçe sitedeki Nasyonal Sosyalizm hakkında şeyleri okuyunca fikrim değişti. Mesela o malum 6 milyon Yah*di katliamı tarihte birçok kez görülüyor gibi falan. Sitede dolu dolu anlatılıyor. Hatta o yazılarda neden ideolojik olarak benimsediğimizi vs. de yer alıyor. Sadece popüler ön yargılardan sıyrılmak gerekiyor anlamak için.

Adolf Hitler ve Naziler, çeşitli iftiralarla tarihte karalanmışlardır; zira onlar, Yahudiler hakkındaki gerçeği biliyorlardı. Devletleri yöneten ve medyayı kontrol eden Yahudiler, bu durumu istedikleri şekilde sunma gücüne sahiptiler. Holocaust da Yahudilerin yalanlarından biridir, çünkü hiçbir zaman yaşanmamış, matematiksel olarak imkânsız bir olaydır.

Konuyla ilgili olarak, aşağıdaki yazıları okumanızı öneririm:

Yahudilerin Demistifikasyonu & Joy of Satan’ın Başlangıcı – 1. Bölüm
Yahudilerin Demistifikasyonu – Neden Centiller Çökmüş Durumda? Sorumluluk Almak – 2. Bölüm
Üçüncü Reich ve Satanizm 1: Giriş
Üçüncü Reich ve Satanizm 2: Adolf Hitler
Üçüncü Reich ve Satanizm 3: Adolf Hitler’in Hristiyanlıkla İlgili Alıntıları
Üçüncü Reich ve Satanizm 4: Reichsführer Heinrich Himmler
Üçüncü Reich ve Satanizm 5: Josef Goebbels ve Hristiyanlık üzerine görüşleri
Reinhard Heydrich ve Hristiyanlığı Yok Etme Çalışması
Nazilerin Tamamen Hristiyanlık Karşıtı Olduğunun Sonu Gelmeyen Kanıtları
İnsanlığa Yahudi Armağanı: Nükleer Kabus
Açıklama: “Nasyonal Sosyalizm” Hakkında
Sahte Soykırım
Holocaust Yalanı
Phaeton, Mars, Vril Cemiyeti, Nazi UFO’su, Nazilerin Dünya Dışına Kaçışı
It Is Not "Mandated" To "Accept" Hitler
Tanrıların Kütüphanesi 2021 Arşivi

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back