Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

40 günlük çalışma ile ilgili sorunum var

TraNkaY

New member
Merhabalar ben bu çalışmaları yaparken değişik şeyler hissediyorum. Vucudumun bazı yerlerinde birisi cimcik attığında ne hissediyorsanız aynısını hissediyorum o cimcikleri yüzüm,kolum,göğüsüm gibi yerlerde hissediyorum acaba bu da enerjiyi hissetme yöntemimidir? yoksa düşmanın bana zarar vermeye çalışmasımıdır. Ve birde benim uyku düzenim bozuk sabah yatıp akşam kalkıyorum bu meditasyonlarım da sıkıntı olur mu acaba? (ve lütfen yazım yanlışlarıma aldırış etmeyin )

Esenlikler,

Evet. Nasıl bir spora başladığınızda hamlığınızdan ötürü ağrılar yaşıyorsanız, vücut aynı tepkiyi enerjiye de veriyor. Zamanla geçecektir.

Meditasyonlarınızda sıkıntı olmaz ancak bedensel sağlığınız ve epifiz bezinizin sağlığı adına geceleri uyumanız daha iyi olacaktır.

İyi günler.

Bright Truth said:
Evet. Nasıl bir spora başladığınızda hamlığınızdan ötürü ağrılar yaşıyorsanız, vücut aynı tepkiyi enerjiye de veriyor. Zamanla geçecektir.
Enerji hissiyatı konusunda kendimi tıkanmış bir şelale gibi hissediyorum şu sıralar. Sanki kaldırmam gereken bir kaya var ve onu kaldırdığımda, uzun zamandır keşfetmeyi beklettiğim bir cevherin avuçlarıma geçeceğini hissediyorum. Hissettiğimi düşünüyorum ama bir şekilde doğru gelmiyor, sanki bir şeyler eksik, yavan gibi. Tanıdığım ama bir türlü nereden tanıdığımı çıkaramadığım bir dost gibi. Çakralarımın kapalı olmasından veya meditatif duruma yeterince geçememden kaynaklı olabilir mi? Veyahut zamana bırakmam daha mı doğru olur?

Spine said:
Enerji hissiyatı konusunda kendimi tıkanmış bir şelale gibi hissediyorum şu sıralar. Sanki kaldırmam gereken bir kaya var ve onu kaldırdığımda, uzun zamandır keşfetmeyi beklettiğim bir cevherin avuçlarıma geçeceğini hissediyorum. Hissettiğimi düşünüyorum ama bir şekilde doğru gelmiyor, sanki bir şeyler eksik, yavan gibi. Tanıdığım ama bir türlü nereden tanıdığımı çıkaramadığım bir dost gibi. Çakralarımın kapalı olmasından veya meditatif duruma yeterince geçememden kaynaklı olabilir mi? Veyahut zamana bırakmam daha mı doğru olur?

Esenlikler,

Enerji hissiyatı inişli çıkışlıdır. Eğer ilerleyen zamanlarda kronik bir hissiyatsızlıkla karşılaşırsanız Lögr rününü kullanabilirsiniz.

İyi akşamlar.

Spine said:

Esenlikler,

Sadece devam et meditasyonlara ve tabiki gardiyanından da yardım istiyebilirsin bu konuda.
İstersen Tanrıların ritüellerini yapabilirsin rehberlik edebilirler ve dahası onlarla iletişiminizi, bağınızı güçlendirirsiniz.^^

Şahsen 2 gündür Büyük Hükümdar Abrasax'ın ritüelini yapıyorum ve rehberliğin ve enerjisini hissediyorum cidden çok Güzel ve enerjisi tarif edemeyeceğim anlamda muazzam ve çok güçlü. ^^

İyi geceler.^^

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back