Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

3.Gôz ve birkaç soru?

İ m New

New member
https://spirituelsatanizm.org/necronomicon-meditasyonlari/

1-Öncelikle iyi geceler/akşamlar,günaydın veya tünaydın :mrgreen:

2-Ay oğlak burcundayken vs. bu tarz ifadeler kullanılıyor.
Astroloji anlamıyorum(anlayamıyorum).Ayın hangi burçda olduğunu nasıl öğreneceğim?

3-Nanna nasil titretiliyor,Türkçe okunduğu gibi mi?

4- 3.Goz açmak için adanmami yapmış olmama gerek var mı?

5-Bir de bir tane yazınızda sanırım 3.goz açma ilgili daha farklı bilgiler vardı ve sanırım mudra da var di?
Bu yazıda neden yok

6-Herhangi bir centil Spritüel satanist(sanırım gelecekteki bana ve sizlere jos'da deniyor o yüzden öyle yazacağım.)olmadan sitedeki meditasyon,yoga,mantra vs. gibi daha bir çok şeyi kullanarak tanrisallasabilir mi?

7-Cadılık zanaati ve pratik sihrin el kitabı hakkinda ne düşünüyorsunuz?

8-3.Goz ne işe yarar?

9-Ruhani gelişimim 0, 3.goz açma,Çakra açma gibi şeyleri yapabilir miyim?

Şimdiden teşekkürler

Esenlikler,

1- JoS'un kendi astroloji sitesi olan JoS-Astro'da giriş sayfasında gezegenlerin hangi burçlarda olduğu gözüküyor. Aynı şekilde yıllık takvimlerde de hangi burca girip çıktığı yazıyor ancak JoS-Astro biraz daha kolay. Gezegen ve burçların gliflerini buradan öğrenebilirsiniz.

2- Evet, Türkçe'deki gibi ancak A, ince olacak, İngilizce'deki gibi. Daha kolay anlaşılması adına NNN-AAAĞĞĞ-NNN-AAAĞĞĞ diye kodlandı.

3- Hayır, meditasyonları adanmadan da yapabilirsiniz ve böylesi daha iyi olur.

4- Mudra'yı isterseniz kullanabilirsiniz ancak bazı çakralarda mudra'lar farklı. Örneğin Boğaz Çakrası'nın mudra'sı normalinkinden farklı. Üçüncü Gözde bir mudra verilmediği için kullanmanızda sakınca yok ancak diğerlerinde talimatlardaki gibi yapın.

5- Teorik olarak evet ancak pratikte hayır. Tanrılar zaten Magnum Opus'un sırlarını bildikleri için bunları da bizimle paylaşıyorlar. Eğer bir kişi sadece kendi başına denerse muhtemelen tanrı olabilecek kadar gelişmiş olmasına rağmen birkaç yaşamını daha "ha öğrendim, ha öğreneceğim" diye harcayacaktır. Ateşi tekrardan bulmanın mantığı yok.

6- Bir bilgim yok. Sadece adından bozulmuş ve yanlış bilgilerle dolu olduğu çıkarımına varıyorum.

7- Kavrayış, durugörü gibi işlevleri aklımda kalan kısımları. Başka işlevlerine sitemizdeki yazılardan bakabilirsiniz.

8- Kendi güvenliğiniz açısından 40 Günlük Program'dan başlayın. Bazı insanlara enerji fazla gelebiliyor ve sonra sıkıntılar yaşanıyor. 40 Günlük Program, aşırı yükleme yapmadan ruha bu ilk adımlarını attırmak için var.

İyi geceler.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back