Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

2020'den sonra dünyanın duraklaması

Erlik Han

Member
Esenlikler,
Az önce öylesine geçmişe daldım birde baktım 2020'den sonra corona vs. İle hayatın durduğunu ama aynı zamanda 10x hızı ile geçtiği kanaatina vardım. 5 yıl önce dediğimde aklıma hep 2013-2015li yıllar gelir ama 5 yıl önce 2019muş. Ya ben geçmişe takılıp kaldım yada tüm dünyayı corona denilen bela ile evin içine hapsederek hipnoze ettiler.

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir? Hepimiz mi böyleyiz yoksa ben mi delirdim?

Hayır delirmediniz, hayat her zaman olması gerektiği gibiydi.

Tüm bunların tek sebebi, artık sorumluluklarınız ve düşünmeniz gereken şeyler var. Hepimizin zamana uyum sağlamakta zorlandığı vakitleri olmuştur, muhtemelen 2030'a geldiğimizde de aynısını söyleyeceksiniz. Yapmanız gereken tek şey daha iyi bir geleceğe hazırlanmak.

Ne geçmiş ne de gelecek, hepsi hayattaki dönüşümlerden kaynaklanan bir döngüden ibaret. Tanrıların bilinç akışına uyum sağlamaya çalışın.

Esenlikler,
Az önce öylesine geçmişe daldım birde baktım 2020'den sonra corona vs. İle hayatın durduğunu ama aynı zamanda 10x hızı ile geçtiği kanaatina vardım. 5 yıl önce dediğimde aklıma hep 2013-2015li yıllar gelir ama 5 yıl önce 2019muş. Ya ben geçmişe takılıp kaldım yada tüm dünyayı corona denilen bela ile evin içine hapsederek hipnoze ettiler.

Sizin bu konuda düşünceleriniz nedir? Hepimiz mi böyleyiz yoksa ben mi delirdim?
Ben coronada hep dışarıdaydım, polis koşuyor ben kaçıyordum, ne oldu kesilen cezalara heheheee, hiç bir kurala uymadım, ne aşı oldum nede yasaklara uymadım.Ne oldu hiç birşey, ben zaten insanlardan kopuk yaşıyordum, birde baktım herkes benim gibi olmuş.Ne güzel kaynanam gile gidemedik, pislamik bayramlarda kimse bana sarılmaya kalkmadı.Ne güzel günlerdi ben çalışıyordum, ben devlete bağlı değilim, bağımsız boyacıyım, ben sistem dışı olduğum için devlet'de olan hiç birşey beni etkilemiyor öyle düzen kurdum kendime, ben boyunduruk altına girmem...Kayre ŞEYTAN

Esenlikler,

Zaman dediğimiz şey iki çeşittir aslında. Birisi saniyelerle ölçülen rasyonel şekilde ilerleyen zaman, diğeri ise bizim sezgisel zaman anlayışımız. Bu ikisini çok karıştırırız genelde ve bu bizi derin düşüncelere sokar.

Sevdiğin bir hobi ile uğraşırken ya da aşık olduğun birisi ile telefonda konuşuyorsun diyelim, senin zamanında 5 dakika, gerçek dünyada 2 saate bedel oluyor ya da sıkıcı bir derste olduğunu varsayalım, 40 dakika sana 2 gün gibi gelebilir.

Boşluk meditasyonunda ustalaştıkça gerçek hayatta zaman algın da yerine oturacak ve bu senin hayatını sahiden de etkileyecek. Dolu dolu yaşamaya başlayacaksın. Odağın düzelecektir.

Verebileceğim en büyük tavsiye iki işi aynı anda yapmamak olacaktır. İnsanın doğasına aykırıdır. Yemek yerken video izliyorsun mesela bi bakmışsın yemek bitmiş videoyu da tam anlamadın ya da yemek soğudu video bitti. İkisinden de zevk alamazsın. Tek seferde tek şeye odaklanırsan bu senin üretkenliğini on katına çıkaracaktır. Boşluk meditasyonu bu konuda sana faydasını gösterecektir. Esen kal iyi geceler 🍃

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back