Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

Çeviricilere özel konu

Cicero

New member
şu sıralar bir şeyin farkına vardım,aura temizleme kısmı yanlış çünkü ingilizce sayfasında arkanda önde üstte altta güneş hayal et dememiş sadece dışarıdaki güneşten faydalanabilirsiniz demiş.https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Aura_Cleaning.html.

Burada anlatılan anladığım kadarıyla kendinizi parlak arındırıcı bir ışık içinde düşünün bunun sizi arındırdığını düşünün demiş.
Eğer Surya ile yapacaksanız altın sarısını dahil edip öyle yapın denişmiş.Çakra temizleme kısmında ise bu ışığı yine çakralarınızda hayal edin ama ışık,güneş minyatürü şeklinde olsun demiş.

Koruma aurasında da durum çok farklı gibi gözükmüyor çünkü güneşten nefes alın aldığınız nefesi auranıza verin diye bir cümle yok,yine anladığım kadarıyla her nefes alış ve verişinizde varlığınızda güçlü parlak ışığın daha da büyüdüğünü hayal edin demiş.Sonrasında afirmasyon söylenip,bu çektiğimiz enerjileri hayal edip yine hissetmemiz istenmiş.https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Protection.html

Ayrıca olumlamaların belli süre sonra 1 2 gibi küçük sayılara düşürülebileciği de eklenmiş.

Durum benim anladığım gibi gibiyse,görünüş vahim çünkü koruma ve temizlemenin ağır gelmesinden mütevellit çok kişi meditasyonları bıraktı.Ben bile sitedeki bakarak yaptığımda temizleme 40 dakikamı alıyordu lakin bu en fazla 15 dakika mı alıyor mantralarla birlikte.hem de meditasyon daha verimli oldu.

Umarım yararlı olur,iyi geceler

Cicero said:
şu sıralar bir şeyin farkına vardım,aura temizleme kısmı yanlış çünkü ingilizce sayfasında arkanda önde üstte altta güneş hayal et dememiş sadece dışarıdaki güneşten faydalanabilirsiniz demiş.https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Aura_Cleaning.html.

Burada anlatılan anladığım kadarıyla kendinizi parlak arındırıcı bir ışık içinde düşünün bunun sizi arındırdığını düşünün demiş.
Eğer Surya ile yapacaksanız altın sarısını dahil edip öyle yapın denişmiş.Çakra temizleme kısmında ise bu ışığı yine çakralarınızda hayal edin ama ışık,güneş minyatürü şeklinde olsun demiş.

Koruma aurasında da durum çok farklı gibi gözükmüyor çünkü güneşten nefes alın aldığınız nefesi auranıza verin diye bir cümle yok,yine anladığım kadarıyla her nefes alış ve verişinizde varlığınızda güçlü parlak ışığın daha da büyüdüğünü hayal edin demiş.Sonrasında afirmasyon söylenip,bu çektiğimiz enerjileri hayal edip yine hissetmemiz istenmiş.https://www.joyofsatan.org/www.angelfire.com/empire/serpentis666/Protection.html

Ayrıca olumlamaların belli süre sonra 1 2 gibi küçük sayılara düşürülebileciği de eklenmiş.

Durum benim anladığım gibi gibiyse,görünüş vahim çünkü koruma ve temizlemenin ağır gelmesinden mütevellit çok kişi meditasyonları bıraktı.Ben bile sitedeki bakarak yaptığımda temizleme 40 dakikamı alıyordu lakin bu en fazla 15 dakika mı alıyor mantralarla birlikte.hem de meditasyon daha verimli oldu.

Umarım yararlı olur,iyi geceler

Esenlikler,

Bu çeviriler Peacock'ın başta olduğu zamanlardan kalma bu yüzden güç meditasyonları bölümündeki aura temizleme ve koruma aurasını çevirilerini umursamadım. Hemde hiçbir zaman. Bundan dolayı Joy of Satandaki orijinal makaleyi belirli bir noktaya çevirip kendim uyguladım.

Aura temizleme meditasyonuna gelirsek. O meditasyonun sakıncalı olduğunu sanmıyorum yapılabilir.

Koruma aurası meditasyonuna gelirsek. O meditasyondaki olumlama ile enerji paylaşımıda yapıyoruz gibi duruyor yani iki amaca hizmet ediyor bu enerjiyi dağıtabilir düzenli olarak tekrarlanması gerekli doğru ilerlemesi için.

Yorumlarım bunlar. Gözlemlediğim kadarıyla sakıncalı şeyler değil gibi duruyor hangisi yapmak istediğiniz sizin kararınız.

Belki site yetkilileri, sitedeki o yazıları düzeltip orijinali ile aynı yaparlar. Bence yapmaları daha iyi olabilir böylece hem Peacock'a ait daha az iz bırakırız hemde yeni bireyler aklında bu tarz soru işaretleri bırakmayız diye düşünüyorum. Belki Şeytanın invokasyonunu da yenileyebiliriz. Orada eksik bir parça. "Cehennem Kapıları" bu çakraları açmak için çok iyi bir alegori eksik bırakmak olmaz diye düşünüyorum.

İyi Geceler.

Dediklerinde haklı olabilirsin. Ama meditasyona da günlük bir saat ayırmayan insanların burada ne işi var? Netflix vb platformlar olsun,dedikodu olsun,oyun olsun,daha sayamayacağım şeylere saatlerce zaman ayıran insanın bu dinde ne işi var? çünkü gelişim devamlı olur in-kalp olmaz dediklerimi size karşı demedim yanlış anlaşılmasın
Esenliklerle

Baroness Blossom dediğinize katılmıyorum çünkü yeni kimseler ki buna bende kendimi dahil edebilirim bu meditasyonu yapamaz,bu meditasyonla epey zorlanır çünkü bir cismi aklınızda tutmanız için bile belli bir süre boşluk meditasyonunu yapmanız renkleri düzgün hayal edebilmeniz gerekiyor.Yeniler bırakın 5 dkka boşluğu saniyelerde dikkatini dağatabiliyorlar,siz onlara 6 tane güneşi hayal et eee sonra,bunları hisset,dışarı da hayal et ayrıca bunun senin bedenini kötü enerjilerden arındırdığını hisset diyorsunuz.Lütfen kusura bakmayın bunun baştan aptallık olduğu kesin bir şey,koruma aurasına gelince de
temizleme kadar zor değil ama yeniler için biraz daha zorlayıcı olacaktır,bunun aynı kalması gerekiyorsa(ki kalmaması gerekir),bunun kolay versiyonunun olduğunun belirtilmesi gerekir.

Peacock'a demek istemiyorum çünkü ŞEYTAN'ın kutsal hayvanlarından olan adlarından birisi olduğundan onu burada kullanmam en ufak övgüyü hakketmeyen birisine üstün iltifatım olur,o yüzden böyle demeyelim derim.İlerde daha da büyük bir camia olacak Joy of Satan Turkey'in onore bir önderi olacabilecekken,o bu fırsatı kendi arzu ve bencilliği yüzünden bu serverın en yüz karası olmakla değerlendirdi.Bu şimdi de böyle,içinizden birkaçı onun kadar ileri gitmeyebilir ama düşmanın faaliyetlerinden ötürü aldatılabilir,yoldan çıkarılabilir.Sizden ricam lütfen onun gibi bozmayın.

Sitenin genel olarak güncellenmeye muhtaç yerleri var,sanırım bir çeviri ekibi vardı,içlerinden gönüllü birisi önceki yazıları kontrol ederek hata ve eksiklikleri giderebilir.

Xerxes547 değerli eleştirilerine ben de katılıyorum ama isterse bu meditasyonları yapacak olan kişi dünyanın ahmak kişisi olsun biraz da olsa bu meditasyonları yapması belki onun karakterini düzeltebilir,ibrahimilerin sapkın fikirlerinden arınmasına sebep olabilir,hayatında bazı kötü olaylardan kaçınmasına yardımı dokunabilir.Ki ben ŞEYTAN'ın istediği gibi biri olamasam bile senin dediklerinden hiçbirini yapmamaya uğraşıyorum,O'nun istediğini yapmayanın en çok kendine zararı var.Yavaş yavaş,yoksa birden yasaklamanın ruhta kusura yol açtığını biliriz.Meditasyonu düzeltmenin bana şöyle bir faydası olacak önceden belli miktarda RTR yapıyordum şimdi ondan biraz daha fazla yapacağım,imgelemeye daha fazla odaklanabileceğim ve Tam Çakra Meditasyon'u için daha fazla vaktim olacak.

Thanareal beni bunun yanlış çevrildiğini düşünmeme iten neden ifadelerin benzer biçimde kullanılması idi ama ben şu ana kadar böyle bir saçma teknike JOS'ta denk gelmedim açıkçası.

Cicero said:
Baroness Blossom dediğinize katılmıyorum çünkü yeni kimseler ki buna bende kendimi dahil edebilirim bu meditasyonu yapamaz,bu meditasyonla epey zorlanır çünkü bir cismi aklınızda tutmanız için bile belli bir süre boşluk meditasyonunu yapmanız renkleri düzgün hayal edebilmeniz gerekiyor.Yeniler bırakın 5 dkka boşluğu saniyelerde dikkatini dağatabiliyorlar,siz onlara 6 tane güneşi hayal et eee sonra,bunları hisset,dışarı da hayal et ayrıca bunun senin bedenini kötü enerjilerden arındırdığını hisset diyorsunuz.Lütfen kusura bakmayın bunun baştan aptallık olduğu kesin bir şey,koruma aurasına gelince de
temizleme kadar zor değil ama yeniler için biraz daha zorlayıcı olacaktır,bunun aynı kalması gerekiyorsa(ki kalmaması gerekir),bunun kolay versiyonunun olduğunun belirtilmesi gerekir.

Peacock'a demek istemiyorum çünkü ŞEYTAN'ın kutsal hayvanlarından olan adlarından birisi olduğundan onu burada kullanmam en ufak övgüyü hakketmeyen birisine üstün iltifatım olur,o yüzden böyle demeyelim derim.İlerde daha da büyük bir camia olacak Joy of Satan Turkey'in onore bir önderi olacabilecekken,o bu fırsatı kendi arzu ve bencilliği yüzünden bu serverın en yüz karası olmakla değerlendirdi.Bu şimdi de böyle,içinizden birkaçı onun kadar ileri gitmeyebilir ama düşmanın faaliyetlerinden ötürü aldatılabilir,yoldan çıkarılabilir.Sizden ricam lütfen onun gibi bozmayın.

Sitenin genel olarak güncellenmeye muhtaç yerleri var,sanırım bir çeviri ekibi vardı,içlerinden gönüllü birisi önceki yazıları kontrol ederek hata ve eksiklikleri giderebilir.

Esenlikler,

Yani evet bu çok zor olur. Ama bazen yeni SSler imajinasyon yeteneği mükemmel derecede olabilir. Söylemek istediğim şey hangisini yapıp yapmayacağınız size kalmış. Ben sadece sakıncalı olup olmadığını söyleyebilirim.

Burada kimsenin özellikle site yetkililerinin onun gibi olacağını sanmıyorum. Bright Truth bey ve Spine bey (ve diğer yetkililer) forumlarda peacock ve soyga'nın eskiden üyelerle içli dışlı sosyal bir bağı yok bu sayede bu bağ olamadığından sadece görevlerini yapıyorlar, extra birşey yapmıyorlar bu onların peacock'ın yaptığı hataları yapmamalarını sağlıyor. Yani merak etmeyin Joy of Satan Türkiye emin ellerde.

Şuan sanırım hepsi çok meşgul gibi gözüküyor işleri azaldığında düzenliyebilirler belki.

İyi günler.

6 yönlü Güneş ile temizlenme meditasyonu Joy of Satan'da eski vaazlarda bulunan bir çalışmadır. Yeni insanlar aynı anda 6 tarafında Güneş imgelemeye çalıştığında asıl önemli olan her yönden Güneş ışınlarının geldiğini hissedebilmeleri ve bu hissiyata alışabilmeleridir. Aynı zamanda imgeleme yetenekleride güçleniyor.

Bir çok farklı temizleme yöntemi var, temelde aynı prensip ile çalışıyorlar sadece bazılarının amaçları daha farklı oluyor. Güneş altında temizlenme yapmak ile Lanetleri Geri Çevirme 1'de olduğu gibi Güneş'i imgelemek farklı olsada asıl amaç temizlenme, bunun ifade ediliş ve etkisi daha farklı sadece.

Bir şeyi yapamamanız sorun değil asıl sorun ben bunu yapamam diyerek yapmaya çalışmamanızdan kaynaklanır. Ben de mükemmel bir şekilde imgeleyemiyordum ancak zamanla daha iyi ve daha iyi oldu her şey. O gün bu çalışma zor yapmayacağım desem ya da daha farklı bir çalışma bulsam bu yönden sorunlar yaşamaya devam ederdim yine.

6 yönlü güneş ile temizlenmek 5-10 dakika alır normalde. Oldukça güçlü bir yöntemdir, hatta hasta olduğunuzda kendinizi temizlemek içinde kullanabilirsiniz. Bu süre 20-30 dakikalara bazı insanlarda çıkabiliyor çünkü zihinleri sürekli olaya müdahale ediyor, imgeleri değişiyor, odaklanmaları başka konulara kayıyor ve bu yüzden yaptıkları çalışmalara inanmıyorlar "Zaten doğru yapamıyorum" diyorlar. Bunu yapan kişiler, kendilerine güvenmeli ve iradelerini doğru şekilde yönlendirmelidir.

Elinizden geleni yapın. Her şeyi zamanla inşa ediyoruz. Bir konuda zayıf olmanız o konuda aynı kalacağınız anlamına gelmiyor, o konuda ne kadar çaba gösterirseniz o kadar gelişim elde edersiniz.

Bu yol kolay bir yol değil. Kişisel fedakarlıklar, çalışmalar ve ciddi bir çaba istiyor. Bir şeyleri yapmanın elbette daha kolay halleri olabilir ancak bizler burada kendimizi inşa ediyoruz her açıdan. Her gün 1 kilometre koşarsam aylar sonra 10 kilometre koşabilir bir durumda olmam. Her gün daha uzağa koşabilirsem bu hedefime ulaşabilirim.

Afirmasyon konusunda ise 9 kez söylemek ve 1 kez söylemek arasında 30 saniye fark bile yok. Konu aura programlama olduğunda afirmasyon düşürülebilir ama tavsiye etmem. Her afirmemiz ile aslında kılıç dövmek gibi bir metale şekil veriyoruz irademiz ile. 1 kez söylemek ile 9 kez söylemek arasında ki fark kişinin iradesinin güçlenmesidir. Aynı etki alınabilir ama bu noktaya herkes aynı sürede gelmez. Bu yüzden Okült anlamda matematik kurallarına uymalıyız. Sayılarında etkileri var.

Mantralı temizlemeler ve korumalar 20'şer dakika alabilir çalışmaya göre ama normal meditasyonlarda bahsedilen temizleme ve koruma toplamda 10-20 dakika alır. Bu da kişiden kişiye göre değişebiliyor.

Yüksek Rahibimiz gelecekte daha farklı bir program hazırlayabilir, daha farklı yöntemler ekleyebilir ancak şuanda olan program oldukça iyi. Yaptığınız çalışmalara ve kendinize güvenin.

İyi günler.

Śyena666 said:
Buna ekleme

EKLEME:
Bir önce ki mesajımda yazdıklarıma ek olarak yazıyorum.

6 yönlü Güneş ile temizlenme çalışmasını Yüksek Rahibenin bir yazısında okuduğumu net bir şekilde hatırlıyorum. Bir pdf içinde vaazların birinde vardı. Kütüphaneden bulabilirsiniz. Gönderdiğiniz bağlantıda yazdığı şekilde temizleme uygulayabilirsiniz.

Gönderdiğiniz linkte:
"Auranızı temizlemek için:
1. Kendinizi parlak bir ışık içinde imgeleyin. Bunu bir dakika veya daha fazla tutun. Çok uzun sürmez.
2. Şimdi, ışığı minyatür bir güneş gibi, çakralarınızın her birinde daha parlak ve daha yoğun bir şekilde imgeleyin." yazıyor.

6 yönlü Güneş'te ise tüm vücudunuzu Güneş ışınları ile sardığınızı imgeliyorsunuz, bu hem imgeleme hem de hissiyat konusunda yardımcı oluyor. Direk kendinizi enerjiler içinde de imgeleyebilir ve temizleyebilirsiniz auranızı. İkisi arasında bir fark yok aslında işleyiş olarak.

Yine de bunun değişmesinin gerekli olup olmadığını sorabiliriz.

Görmeniz için sizi etiketliyorum, Yüksek Rahibe düzeltilmesinin uygun olup olmadığını sorabilir misiniz?

Śyena666 said:

Esenlikler,

Şu anda Boşluk Meditasyonunun farklı varyasyonlarıyla ilgileniyorum. Onunla birlikte göz atılabilir. Farklı çeşitler her zaman iyidir; yine de bunlar var diye, daha zor olanların imgelemesinden kaçınılmamasını öneririm.

İyi akşamlar.

Cicero said:

Xerxes547 değerli eleştirilerine ben de katılıyorum ama isterse bu meditasyonları yapacak olan kişi dünyanın ahmak kişisi olsun biraz da olsa bu meditasyonları yapması belki onun karakterini düzeltebilir,ibrahimilerin sapkın fikirlerinden arınmasına sebep olabilir,hayatında bazı kötü olaylardan kaçınmasına yardımı dokunabilir.Ki ben ŞEYTAN'ın istediği gibi biri olamasam bile senin dediklerinden hiçbirini yapmamaya uğraşıyorum,O'nun istediğini yapmayanın en çok kendine zararı var.Yavaş yavaş,yoksa birden yasaklamanın ruhta kusura yol açtığını biliriz.Meditasyonu düzeltmenin bana şöyle bir faydası olacak önceden belli miktarda RTR yapıyordum şimdi ondan biraz daha fazla yapacağım,imgelemeye daha fazla odaklanabileceğim ve Tam Çakra Meditasyon'u için daha fazla vaktim olacak.

Thanareal beni bunun yanlış çevrildiğini düşünmeme iten neden ifadelerin benzer biçimde kullanılması idi ama ben şu ana kadar böyle bir saçma teknike JOS'ta denk gelmedim açıkçası.
Şeytan'ın çocukları olarak kesinlikle sahip olduğumuzu zannettiğimizden çok daha büyük bir güce hükmediyoruz. Lâkin bu gücü ortaya çıkarmamız için bizi tetikleyecek herhangi bir mücadele olmadığı için; gittikçe zayıflayan, tembelleşen ve çürüyen bir varlığa geriliyoruz. İmgeleme yöntemlerinin zorluğu konusunda gerçekten sorun yaşayan bir azınlığın varlığını inkâr etmesem dahi, çıtayı bu kadar aşağıda tutmak yalnızca gelişimin verimine ket vuracaktır.

Yine de şerefli kandaşlarımıza olan hizmetimizin ve sağladığımız kaynağın kalitesini arttırmak, bizim için son derece önemlidir. Bu sebeple önerilerinizi değerlendirecek ve içeriklerimizi geliştirmek için bu konu üzerinde çalışacağız.

O zaman daha açık konuşayım size biz aşırı üşengeç,her şeyden kaçınan,hayal gücü kıt insanlar için size zahmet bunun kolay versiyonunu siteye ekleyebilir misiniz?

Siteye her giren insanın toprağı bol olacak,doğum haritasında irade yönünde zengin yerleşmeler olacak diye bir kaide yok,ben aşırı ateş insanıyım ama bu benim hissetmeme engel değil sitedekini uyguladığımda daha az verim alıyordum,kolay olanından daha fazla verim alıyorum(eski olanı 3 ay yaptım ve gerçekten odaklanamıyordum,belirttiğim gibi üşengecim).Aşırı üşengeç insanım ama ona rağmen devam ediyorum,Şeytan'a olan sevgim olmasa 1 dakika dahi meditasyon yapmazdım,medi yaparak sadece vicdanımı rahatlatıyorum ve Şeytan'dan kopmuyorum,kendimi özgür hissediyorum.Cisimleri hareket ettirmek,telepati yapmak,elementlerle uğraşmak gibi amacımda yok(çünkü hayatta hep azla mutlu oldum öyle de bir karakterim var).O yüzden bu işi sizin gibi ciddi yapmayacak insanları dışlamayın,yaptığınız işler harikulade onu reddetmiyorum,zaten eğer 6 güneşi birden hayal edebiliyorsanız,sizi samimiyetimle takdir ediyorum.

Ama sizce de biz üşengeç,aciz,ruhu iradece daha aşagı seviyede olanların sadece biraz gelişmek için basitliğe kaçmasına göz yumulmayacak mı?İlla 4 4'lük mü olacak ben 4 2'lik olmak istiyorum.

İyi akşamlar

Cicero said:
O zaman daha açık konuşayım size biz aşırı üşengeç,her şeyden kaçınan,hayal gücü kıt insanlar için size zahmet bunun kolay versiyonunu siteye ekleyebilir misiniz?

Siteye her giren insanın toprağı bol olacak,doğum haritasında irade yönünde zengin yerleşmeler olacak diye bir kaide yok,ben aşırı ateş insanıyım ama bu benim hissetmeme engel değil sitedekini uyguladığımda daha az verim alıyordum,kolay olanından daha fazla verim alıyorum(eski olanı 3 ay yaptım ve gerçekten odaklanamıyordum,belirttiğim gibi üşengecim).Aşırı üşengeç insanım ama ona rağmen devam ediyorum,Şeytan'a olan sevgim olmasa 1 dakika dahi meditasyon yapmazdım,medi yaparak sadece vicdanımı rahatlatıyorum ve Şeytan'dan kopmuyorum,kendimi özgür hissediyorum.Cisimleri hareket ettirmek,telepati yapmak,elementlerle uğraşmak gibi amacımda yok(çünkü hayatta hep azla mutlu oldum öyle de bir karakterim var).O yüzden bu işi sizin gibi ciddi yapmayacak insanları dışlamayın,yaptığınız işler harikulade onu reddetmiyorum,zaten eğer 6 güneşi birden hayal edebiliyorsanız,sizi samimiyetimle takdir ediyorum.

Ama sizce de biz üşengeç,aciz,ruhu iradece daha aşagı seviyede olanların sadece biraz gelişmek için basitliğe kaçmasına göz yumulmayacak mı?İlla 4 4'lük mü olacak ben 4 2'lik olmak istiyorum.

İyi akşamlar

Esenlikler,

Farklı bir bakış açısından bakarak bu hatalı düşünce modelinden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Biz Spiritüel Satanistler, Şeytan'dan olanlar gerektiğinden fazla çalışmalı, karşımıza çıkan engeller karşısında duruşumuzu korumalı ve kendimizi geliştirmek için çabalamalıyız.

Unutmayın, her şey zihinde başlar, konfor alanımızdan çıkmadığımız sürece asla gelişemeyecek, yerimizde saymaya devam edeceğiz. Kişisel deneyimlerinden örnek vermek gerekir ise ilk defa bu meditasyonu yaparken ben de sizin gibi imgelemede sıkıntı yaşadım zira dediğiniz gibi, herkes bunu bir anda başaramıyor, lâkin sizin aksinize ben çalışmaya, pratik yapmaya devam ettim ki artık meditasyonu tamamlamam iki dakikamı almıyor. Sizin de aynısını yapabileceğinizi biliyorum, bu nedenle siteye "daha kolay" bir versiyonunun eklenmesini yanlış buluyorum.

İyi akşamlar.

Noctur said:
Cicero said:

İyi akşamlar

Esenlikler,

Farklı bir bakış açısından bakarak bu hatalı düşünce modelinden kurtulmanızı tavsiye ediyorum. Biz Spiritüel Satanistler, Şeytan'dan olanlar gerektiğinden fazla çalışmalı, karşımıza çıkan engeller karşısında duruşumuzu korumalı ve kendimizi geliştirmek için çabalamalıyız.

Unutmayın, her şey zihinde başlar, konfor alanımızdan çıkmadığımız sürece asla gelişemeyecek, yerimizde saymaya devam edeceğiz. Kişisel deneyimlerinden örnek vermek gerekir ise ilk defa bu meditasyonu yaparken ben de sizin gibi imgelemede sıkıntı yaşadım zira dediğiniz gibi, herkes bunu bir anda başaramıyor, lâkin sizin aksinize ben çalışmaya, pratik yapmaya devam ettim ki artık meditasyonu tamamlamam iki dakikamı almıyor. Sizin de aynısını yapabileceğinizi biliyorum, bu nedenle siteye "daha kolay" bir versiyonunun eklenmesini yanlış buluyorum.

İyi akşamlar.

Esenlikler,

İyi akşamlar.
[/quote]

Dediğinizi anladım ama cidden ayrıntılı konuları aklımda 1 saat düşünebilirken,imgelemelere odaklanmada ciddi sıkıntı yaşıyorum.Ne biliyim stresli hayatım yok,psikolojik sıkıntım da yok(Şeytan'a şükürler olsun,insan O olunca her sıkıntıyı kolayca atlatabiliyor) ama ona rağmen irademi odaklayamıyorum,bir dosyayı açınca 100'lerce klasörün açılması gibi her detayları yapmaya uğraşsam da olmuyor.

Çoğu zaman çakralarımı odaklandığım zaman biraz da olsa hissedebiliyorum hatta zaman zaman o kadar yoğun oluyor ki,verdiği zevk uçurabiliyor.Yogalarımı yapmada zerre sıkıntı çekmiyorum her gün hathamı da kundalinimi de(Şuan yılanım boğaz çakrasıyla kalp arasında) ,RTR'imi de(her gün 2 kere hafta sonları 7-10 defa)yaparım.

Ama şu irade düşünceleri susturamıyor,düşüncelerimin hepsi aptalca ve anlamsız olduğunu biliyorum,yine de orada duruyorlar.İmgeleme çalışmasını bi aralar günlük 1 saat yapmaya çalıştım,verim alıyor gibi oldum,2 gün sonra tekrar o aptal haline geri döndü.

Vakit ayırmada sıkıntı çektiğimden de değil koruma ve temizlemeye günlük 40-60 dkkamı ayırıyorum.Ama olur da o 5 gün yaparım 1 gün yorgun düşersem ve az yapmaya kalksam direk aptal düşman propagandaları rüyama girer,beni o pislik çukuruna çekmeye çalışır(oruspu çocuklarına her türlü hakareti ediyorum ama nasıl onursuzlarsa yine rüyama girerler,o aptal kilise duygusal ortamları,şeyh motifleri,yahudileri acındırmalar,ufaktan tehdit etmeler(saatleri de genellikle sabah namazı vakti falan oluyor)).

Kısaca saçma sapan bir durum içerisindeyim,ne yapılacağını nasıl yapılacağını biliyor ama odaklanamıyorum.Anlamanızı bekliyorum,bu da çok yorucu oluyor,bazen siktir et mediyi,yogayı falan diyorum ama bırakamıyorum da bıraktığım zaman çok ağır sonuçları oluyor(hastalıklar,depresyon,intihar düşünceleri çünkü hayatımda epey karmik olumsuzluklar vardı ).

Yani konfor alanı bulmaya zaten fırsat bulamıyorum,bu arada 2 dakika baya baya iyi :shock: ,ben iki dakika da mediye bile başlayamıyorum :) .Yani üşengecim diyorum da(arkadaşların ısrarla üşengeçliğime vurgu yapmalarından da mütevellit) şu anlamda,zorluyorum ama cidden iradem artık yapmak istemiyor,artık 50 dkka 1 saat kadar absürt rakamlarla odaklanmak beni yoruyor(sabah akşam da değil tek oturuşta) ve yapmadan önce mentalite olarak geri oluyorum.Bu yüzden basit olan bana biraz daha uygun geldi yoksa 3 hafta yapsam düzelse zerre umrumda değil vaktim feda olsun.Olmayınca olmuyor,kapasite almıyor işte.

Dediğinizi anladım ama cidden ayrıntılı konuları aklımda 1 saat düşünebilirken,imgelemelere odaklanmada ciddi sıkıntı yaşıyorum.Ne biliyim stresli hayatım yok,psikolojik sıkıntım da yok(Şeytan'a şükürler olsun,insan O olunca her sıkıntıyı kolayca atlatabiliyor) ama ona rağmen irademi odaklayamıyorum,bir dosyayı açınca 100'lerce klasörün açılması gibi her detayları yapmaya uğraşsam da olmuyor.

Çoğu zaman çakralarımı odaklandığım zaman biraz da olsa hissedebiliyorum hatta zaman zaman o kadar yoğun oluyor ki,verdiği zevk uçurabiliyor.Yogalarımı yapmada zerre sıkıntı çekmiyorum her gün hathamı da kundalinimi de(Şuan yılanım boğaz çakrasıyla kalp arasında) ,RTR'imi de(her gün 2 kere hafta sonları 7-10 defa)yaparım.

Ama şu irade düşünceleri susturamıyor,düşüncelerimin hepsi aptalca ve anlamsız olduğunu biliyorum,yine de orada duruyorlar.İmgeleme çalışmasını bi aralar günlük 1 saat yapmaya çalıştım,verim alıyor gibi oldum,2 gün sonra tekrar o aptal haline geri döndü.

Vakit ayırmada sıkıntı çektiğimden de değil koruma ve temizlemeye günlük 40-60 dkkamı ayırıyorum.Ama olur da o 5 gün yaparım 1 gün yorgun düşersem ve az yapmaya kalksam direk aptal düşman propagandaları rüyama girer,beni o pislik çukuruna çekmeye çalışır(oruspu çocuklarına her türlü hakareti ediyorum ama nasıl onursuzlarsa yine rüyama girerler,o aptal kilise duygusal ortamları,şeyh motifleri,yahudileri acındırmalar,ufaktan tehdit etmeler(saatleri de genellikle sabah namazı vakti falan oluyor)).

Kısaca saçma sapan bir durum içerisindeyim,ne yapılacağını nasıl yapılacağını biliyor ama odaklanamıyorum.Anlamanızı bekliyorum,bu da çok yorucu oluyor,bazen siktir et mediyi,yogayı falan diyorum ama bırakamıyorum da bıraktığım zaman çok ağır sonuçları oluyor(hastalıklar,depresyon,intihar düşünceleri çünkü hayatımda epey karmik olumsuzluklar vardı ).

Yani konfor alanı bulmaya zaten fırsat bulamıyorum,bu arada 2 dakika baya baya iyi :shock: ,ben iki dakika da mediye bile başlayamıyorum :) .Yani üşengecim diyorum da(arkadaşların ısrarla üşengeçliğime vurgu yapmalarından da mütevellit) şu anlamda,zorluyorum ama cidden iradem artık yapmak istemiyor,artık 50 dkka 1 saat kadar absürt rakamlarla odaklanmak beni yoruyor(sabah akşam da değil tek oturuşta) ve yapmadan önce mentalite olarak geri oluyorum.Bu yüzden basit olan bana biraz daha uygun geldi yoksa 3 hafta yapsam düzelse zerre umrumda değil vaktim feda olsun.Olmayınca olmuyor,kapasite almıyor işte.

Esenlikler,

Spine Bey'in de dediği gibi, bizler Şeytan Baba'nın çocukları olarak sahip olduğumuzu sandığımız güçten çok daha fazlasına sahibiz. Bence bu yazdıklarınız, eylemlerinizi haklı göstermek için kullanılan birkaç bahaneden ibaret. Dediğiniz şeyleri cidden yapıyorsanız, bunda herhangi bir sorun yaşamamanız gerekiyor, yaşıyorsanız da aynı ilgiyi imgelemeye vermiyorsunuzdur, imgeleme sorununuzu çözmemek sizin için oldukça can sıkıcı olacaktır, pek çok meditasyonda imgeleme tekniği kullanılıyor çünkü insan bir şeyi imgelerken onu daha iyi kavrıyor ve özümsüyor. Dediğim gibi, kendinizi acınası olarak görürseniz, acınası olmasanız bile acınası olmaya doğru evrilirsiniz, size sorununuzu çözmede başarılar diliyorum.

İyi akşamlar.

ThanaReal said:
Esenlikler,

Aynı sorunu yaşıyoruz be dost, :(

İyi günler dilerim.

Olur be ya,takma kafana bilemiyoruz ki burada bulunan ve Şeytan'ın hizmetinde bulunan kimselerin geçmiş yaşamlarında meditasyonlarda ne sıkıntılar çektiğini,neyin üstüne koyduklarını.Belki bizim de aynı süreçlerden geçmemiz gerekiyor.Belki istediğimiz sonuçları alamayacağız ama bunun için emek gösterecek,çaba sarf edecek ve ter akıtacağız,bu suretle özgürleşmiş olacağız.

Kutsal keçi gibi dirençli olacağız,asla osmanlı devleti'nde olduğu gibi koyun olmanın övüldüğü bir tebaya özgü olmayacağız,irademiz ne isterse onu yapacağız,çareyi ne bir çoban,ne de köpeklerinin prangalarına boyun eğmekte görmeyeceğiz bir diğer deyişle padişah ve şeyhlerin müridleri olmakla iftihar etmekte çözümü bulmayacağız.

Zaten Şeytan'a ve ülkümüze sadakatimizi belirterek zihnimizdeki çoğu engelleri aşmış bulunuyor,ruhumuzu bizzat evrenin yaratıcı kutsiyetine bırakmış bulunuyoruz.Bunun bilinciyle Şeytan'ın yolunda atılan hiçbir adım ve hiçbir vakit boşa olmaz,olamaz.Zaten bu özveriyi ve farkındalığı kendinde ve yüce kanında bulduğundan hiçbir şüphem yok,bazen zor vakitler ve durumlara denk geleceksin,hatta heyecanın da,coşkun da dinecek ama bu her büyük olayın arkasındaki sessizlikten farklı olmayacak.

Dilerim bir gün "Başardım" diyebilmenin tadını çıkarırsın.

Sebatın daim olsun.

HAİL SATAN.

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back