Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

[Çeviri] Nasıl Daha Hızlı Gelişilir: Ruh Temizliği Örneği

Sonne

Moderator
Bu vaaz, Yüksek Rahip Hooded Cobra 666'nın forumlardaki yazısından çevrilmiştir.

Spiritüel Satanistler üç kategoriye ayrılır: Hiçbir şey yapmayanlar (bundan kaçınılmalıdır), çok fazla şey yapıp kendini yakanlar (bundan kaçınılmalıdır) ve sınırlarını genişleterek iyi olanı yapanlar, dengede olanlar (bu kategoride olmaya çalışılmalıdır).

Diğer yazılarda, çok fazla şey yapanları ya da hiçbir şey yapmayanları tartışma eğilimi vardır. Bunun nedeni, bu insanların her şeyden önce kendi iyilikleri için ayağa kalkmak ve bazı sorunları çözmek için daha fazla yardıma ihtiyaç duymalarıdır.

Şimdi, çok şey yapan ve bu yolda yürüyen kişilerle ilgili olarak göz önünde bulundurulması gereken birkaç faktör vardır. Bu faktörler, aşırıya kaçıp kaçmadığınızı nasıl anlayabileceğinizi gösterir, böylece biraz azaltabilirsiniz ve kendinizi kızartmazsınız.

Yolun sizi iyi bir durumda tutması gerekiyor. Eğer kızarırsanız, iyi durumda değilsiniz demektir.

Çılgınca şeyler yaparsanız daha hızlı gelişeceğinize dair yaygın bir yanlış kanı vardır. Ancak kızaracak kadar çok şey yaparsanız, kızarırsınız ve gelişemezsiniz. Buradaki hassas denge, doğru zaman geldiğinde sınırları zorlamak ve sürekli çöküşün eşiğinde olmamaktır.

İşte size aşırı baskı altında olup olmadığınızı anlamanızı sağlayacak belirtilerin bir listesi. Eğer çok zorlu bir hayatınız varsa, bunlar da etkili olabilir.

1. Çok fazla meditasyon yapıldığında ortaya çıkan çok tipik bir durum, temelde kişinin seğirmeler ve diğer sinirsel spamlar yaşamaya başlamasıdır. Göz kapakları spazmı, gece uykusunun etkilenmesi, büyük enerji düşüşleri ile birlikte ani enerji patlamaları. Güçlendirme çalışmalarını abartırsanız, küçükten büyüğe kadar değişen çeşitli ağrılar ortaya çıkabilir (aşırı durumlarda), bu da kötü bir işarettir; kendinizi biyoelektrikle aşırı besliyorsunuzdur.

2. Yukarıdakiler depresyonla veya ruh hâlindeki çok ani değişikliklerle birlikte görülebilir. Bir sefer bulutların üzerindeyken, sonrasında çökebilirsiniz.

3. Kişinin hayatında depresif eğilimler veya aşırı enerji talebi varsa, yukarıdakiler bir araya gelebilir.

4. Meditasyon, sürekli bir şeylerin peşinde koşan deli bir adam gibi sürdürülmemelidir. Benliğin bir beslenme biçimi olarak görülmelidir. Eğer tükenmişseniz, aç bir insanı (bu durumda ruhu) azar azar beslemeye başlamalısınız. Yemek yiyemeyen bir kişinin boğazına yemek tıkıştırmak, söz konusu yiyeceğin dışarı atılmasına neden olacaktır. Ancak ruha zaman içinde yavaş yavaş yemek vermek (beslenmeyi yeniden öğrenene kadar) izlenecek doğru yoldur.

5. Çok uzun saatler meditasyon yapmak, kızartmanın tam tersi bir etki yaratabilir. Kızartma, her zaman en üst sınırlarda kalmak olarak nitelendirilecek ve ardından büyük bir çöküş gelecektir. Kişi meditasyonlarını hoş bir notla bitirmelidir, binlerce kayayı kaldırmış gibi hissetmemelidir. Bu sürekli bir duygu olamaz. Bu, belirli sınırları zorlamak için arada bir veya zorunlu durumlarda yapılabilir.

Sınırlarınızı bilmek her zaman çok kolay değildir, ancak yukarıdaki gibi işaretlere dikkat ederseniz, bunlar iyi bir pusula olabilir. İhtiyacınız olan miktarda meditasyon yapıyorsanız, bu hoş bir şekilde su içmek ve bazen biraz fazla kaçırmak gibi olacaktır. Ancak bu, on litre su kusmak istemek gibi olmayacaktır. Eğer kişi bu türden aşırı baskılar hissediyorsa, beden henüz daha yüksek biyoelektrik seviyelerine uyum sağlamamış demektir ve kişinin bunu azaltması gerekir.

Temizlik meditasyonuna bir örnek verelim. Kişi, diyelim ki korku ya da tıkanıklıklar etrafında dönen ya da ruhu özgürleştiren belirli şeylere yavaş yavaş başa çıkmaya başlamak ister. Diyelim ki psikolojik bir sorunu çözmek ve ruhunuzu temizlemeye başlamak istiyorsunuz.

Açıkça görülüyor ki kişi bunu “Hızlıca” yapmak istiyor çünkü insanların doğasında anlık çözümler istemek ve belirli tıkanıklıkları mümkün olduğunca erken sona erdirmek var. Bu anlaşılabilir bir durumdur.

Kişi çok fazla temizlik yaparsa, tıpkı zemini temizlerken onu kazıyacak kadar temizlemek gibi, kişi “Daha Hızlı” gitmez, sadece zemini yok eder. Burada söz konusu olan semptomlar arasında, örneğin, son derece bunaltıcı ve kötü olan depresyon veya üzüntü yer alır ki, bu durum engelleyici boyutlara ulaşabilir.

Bir tüneldeki tıkanıklığı açması gereken bir tesisatçı edasıyla, tüneli yavaş yavaş açmaya dikkat etmelisiniz ki tıkayıcı maddeler dışarı çıkabilsin. Önce boruya su girmediği için tıkandığı bildirilir, ardından tünelin içerisinde saç ve diğer çöplerin olduğunu görürsünüz.

Ruha ya da bu örnekte olduğu gibi su tüneline güçlü bir vuruş yaparsanız, su borusu kırılabilir ve banyo darmadağın olur. Kişinin başa çıkabileceğinden çok daha fazla olumsuzluk ortaya çıkabilir. Kişi elektrikli aletin bu sorunu her zaman çözeceğini düşünse de, çoğu durumda durum böyle DEĞİLDİR. Ben bunu ZOR yoldan öğrendim, bu yüzden burada herkesle paylaşıyorum.

Yavaş yavaş çamuru çıkarmak gerekir. Kova ne kadar büyükse [enerjiye toleransınız ve kendinizi kontrol etme yeteneğiniz] o kadar çok şeyi adım adım, çamur gidene kadar çıkarabilirsiniz.

Tabii ki yukarıdaki uyarılar, beni her şeyi geciktirmek isteyen bir pislik gibi göstermeye çalışan komplo teorilerinden dolayı, bazılarının dikkate almayacağı şeylerdir. Bu insanlar balyozu alıp delik boruyu kırmaya gidecekler. Ancak bunun sonucunda muhtemelen sonra yapacak çok daha fazla işiniz olacak. İşler gerçekten dağınık hâle gelecektir.

Bu dağınıklık banyoyu iğrenç bir hâle getirmekten, banyonun her tarafını çamurla kaplayıp düzeltmek için çok fazla zaman harcamanıza neden olmaya kadar uzanabilir. TSSB ve travmatik deneyime sahip diğer hastalar söz konusu olduğunda bile, acıların giderilmesi için özen, sevgi ve sabır gerekir. Hiçbir insan balyozla iyileşmemiştir.

Balyozu kullananlar genellikle inşaat işlerinde çok iyidirler (yani daha önceden deneyimleri vardır, balyozu kullanabilirler). Evinizin duvarlarına bir şey koymak için balyoz kullanmanız da tavsiye edilmez. Bu, meditasyona nasıl ölçülü bir şekilde yaklaşılması gerektiğine dair bir fikir vermek içindir.

Tüm sorunları tek seferde ortadan kaldırmak, bu sorunları ortadan kaldırmakla kalmayacak, daha ziyade kişinin zaten sahip olduğu sorunları [kontrol eksikliği] çoğaltacaktır. Yukarıdaki gibi durumlarda, kişinin TSSB olayını yavaş yavaş, parça parça yeniden yaşamaya başladığını ve yapbozu bir araya getirdiğini veya bunun yerine tüm sorun selinin kafasına çarptığını hayal edin. Bu, daha yavaş yöntemden çok daha kötü olacaktır; kişi bununla çok fazla gecikmektedir.

Oysa bunu bir kova kullanarak yavaş yavaş ve dikkatlice bitirebilirdiniz. Burada hızlı gitmektense yavaş gitmek daha iyidir. Çünkü acımasızca ve hızlı gitmek isterseniz ve yukarıda tarif ettiğim kaza meydana gelirse, o zaman yapacak çok daha fazla işiniz olacaktır - ve çok daha kötü bir iş olacaktır.

Yukarıdaki aslında en hızlı yoldur, çünkü kontrolün ötesindeki risklerden ne kadar kaçınırsanız, o kadar AZ zaman harcarsınız. İlerleme dönemimde birçok kez balyoz kullanmış ve bunun sonucunda geri dönüp tüm boruları onarmak zorunda kalmış olmanın deneyimiyle konuşuyorum. Keşke bugün başkalarına öğrettiklerimi balyozları kullanmadan önce bilseydim.

Balyoz, bu durumda büyük baskı, sadece ihtiyaç duyulduğunda kullanılmalıdır, her şeyde değil. Hatalarımdan ders çıkardım. Balyoz kullanmak havalı bir histi ama duvara hassas bir cıvata yerleştirmek için kullanılmaması gerekiyordu. Sonra yıkılan duvarı baştan inşa etmek zorunda kaldım. Sonuç olarak gecikmeler, acı ve aptal ya da kızarmış olma hissi ortaya çıktı. Bunu öğrendim ve yoluma devam ettim.

Orta hızda ve kademeli bir şekilde, sürekli ilerlemek çoğu zaman birçok sorunu çözmenin, çalışmalarda başarılı olmanın ve ilerlemenizde büyük atılımlar gerçekleştirmenin en hızlı ve en iyi yoludur.

Başarılı olmak için kişinin kendini kızartmasına gerek yoktur, sadece tekrarlı olun ve sürekliliği sağlayın. Ve çalışma bu sayede gerçekleşecektir, hem de çok başarılı bir şekilde.

-Yüksek Rahip Hooded Cobra 666

Evet bazıları, burda anlatıyordu 10 saat meditasyon yapıyorum diye, 10 saat meditasyon yapsa insan balatayı sıyırır, ben yarım saat yapıyorum koruması temizliği felan en fazla 40 dk, transa hiç girmedim, trans dahamı uzun sürüyor, bilmiyorum birde rünlerde sayıları şaşırıyorum bazen, parmaklarınla sayıyorum, sayıları şaşırınca 5 tane fazla rün titretiyorum.

Evet bazıları, burda anlatıyordu 10 saat meditasyon yapıyorum diye, 10 saat meditasyon yapsa insan balatayı sıyırır, ben yarım saat yapıyorum koruması temizliği felan en fazla 40 dk, transa hiç girmedim, trans dahamı uzun sürüyor, bilmiyorum birde rünlerde sayıları şaşırıyorum bazen, parmaklarınla sayıyorum, sayıları şaşırınca 5 tane fazla rün titretiyorum.

Rünleri saymak için parmak boğumlarımı kullanıyorum ben. Büyük sayılarda titreteceksem Play Store'dan bunun için indirdiğim uygulamayı kullanıyorum. Araştırın bir sürü var. Sayılarını tam doğru yapmak gerekiyor. Yoksa etkisi değişebiliyor.

Trans deneyimleri farklı olabilir herkeste. Ben şahsen zaman hızlı geçiyor sanıyorum ama yavaş geçiyor aksine. Bazen farklı olabiliyor tabi.

10 saat aralıksız gerçekten meditasyon yapan var mı bilmiyorum ama arada haftanın bir gününü tamamen ruhaniyete adayan insanlar tanıdım. Ayrıca geçmişte auram çok kirli olup negatif karmayı yoğun taşıdığımdan benim de böyle şeyler yaptığım oldu. Tamamen içimizden gelmesiyle alakalı bir şey.

Birde sayı sayma cihazları satılıyor, parmağa takılan düğmesi var, basıyorsun tesbihte olur aslında, Satanik tesbih

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back