Welcome to our New Forums!

Our forums have been upgraded and expanded!

[Çeviri] Aşk Büyüsü

Ladja

New member
Bu yazı, Joy of Satan'daki orijinal sayfasından çevrilmiştir.

Aşkı veya şehveti teşvik etmek için cinsel orgazm kullanılır ve arzulanan kişinin ruhuna yönlendirilir. Bu ideal olarak sık sık ve o uyurken yapılmalıdır. Arzuladığınız kişiyi düşleyerek kendinizi orgazma ulaşmak için stimüle edin. Doruk anında, enerjinin onun tüm bedenini ve aurasını aydınlattığını imgeleyin ve bir olumlama ile bunu yönlendirin. Olumlama kısa, şimdiki zamanlı ve öz olmalıdır. Örneğin: “[arzulanan kişinin adı] bana yoğun bir şekilde âşık ve beni cinsel olarak arzuluyor.”

Büyüyü daha da güçlendirmek için transa geçin, o tercihen uyurken, ışık bedenini gözünüzde canlandırın ve nazikçe ama kati bir şekilde ona komut verin. Örneğin: “[arzulanan kişinin adı], beni seviyorsun ve her gün daha çok arzuluyorsun. Beni bütünüyle karşı konulamaz buluyorsun.”

Bunu ne kadar çok yaparsanız o kadar iyi olur. Arada sırada pekiştirilmesi gerekebilir.

Bir çifti ayırmak veya potansiyel bir ilgiye mani olmak için, izole etmek istediğiniz kişinin etrafına tiksinti verici bir aura koyarsınız. Örneğin, “[kişinin adı]’nın aurası [ilgilenen veya aşık olan/olunan kişinin adı]’nın tüm ilgisini, sevgisini ve sempatisini her şekilde geri püskürtüyor. [Kişinin adı], [ilgilenen ya da aşık olan/olunan kişinin adı] için iğrenç ve itici.” Enerjiyi, ilgi duyan kişiden izole etmek istediğiniz kişinin aurasına aşılarsınız.

Temel fikri anladınız. Birinin aurası diğeri üzerinde etkili olacak ve bir ilgisizlik, hatta düşmanlık yaratacaktır. Bu çok fazla enerji gerektirebilir ancak bir çifti ayırırken, bunu her ikisinin de aurasına yapabilirsiniz, böylece birbirlerini iğrenç bulurlar ve ayrılırlar.

Enfes bir çeviri olmuş Ladja Hanım. Buralarda bir kadın çevirmen görmek harika. Umarım daha fazla çevirdiğiniz yazıları görme fırsatı buluruz. Gerçekten çok düzgün olmuş. Sanki çeviri değil de Türkçe yazılmış gibi. 🧿

Enfes bir çeviri olmuş Ladja Hanım. Buralarda bir kadın çevirmen görmek harika. Umarım daha fazla çevirdiğiniz yazıları görme fırsatı buluruz. Gerçekten çok düzgün olmuş. Sanki çeviri değil de Türkçe yazılmış gibi. 🧿
Teşekkür ederim Elenor Hanım. Gerçekten çok tatlısınız.

Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık🙏🏻 Büyüyü kaç gün yapmalıyız ve olumlamayi kaç kere söylememiz gerekir.

Çeviri için teşekkürler emeğinize sağlık🙏🏻 Büyüyü kaç gün yapmalıyız ve olumlamayi kaç kere söylememiz gerekir.
Rica ederim Bahar Hanım. Bu büyüyü kaç gün yaptığınızdan çok ne zaman yaptığınız önem arz ediyor. Zira özellikle kadınlarda, menstrüel döngüye bağlı olarak değişen cinsel dürtü dolayısıyla, her gün tekrarlanabilecek bir büyü değil. Kendinizi asla zorlamayın, canınız istedikçe tekrarlayın. Örneğin 5 ve 7 Temmuz tarihleri bunun için uygun vakitler. Olumlamayı dokuz kez söyleyebilirsiniz, bu opsiyonel.

Rica ederim Bahar Hanım. Bu büyüyü kaç gün yaptığınızdan çok ne zaman yaptığınız önem arz ediyor. Zira özellikle kadınlarda, menstrüel döngüye bağlı olarak değişen cinsel dürtü dolayısıyla, her gün tekrarlanabilecek bir büyü değil. Kendinizi asla zorlamayın, canınız istedikçe tekrarlayın. Örneğin 5 ve 7 Temmuz tarihleri bunun için uygun vakitler. Olumlamayı dokuz kez söyleyebilirsiniz, bu opsiyonel.
Teşekkür ederim. Kisileri birbirinden ayırma buyusu için de aynı şey geçerli mi ?

Teşekkür ederim. Kisileri birbirinden ayırma buyusu için de aynı şey geçerli mi ?
Onu Ay küçülürken ve ilgili burçlardayken yapmalısınız. Enerjiyi yönlendirebileceğinizden ve kendinize zarar vermeyeceğinizden emin olun.

Onu Ay küçülürken ve ilgili burçlardayken yapmalısınız. Enerjiyi yönlendirebileceğinizden ve kendinize zarar vermeyeceğinizden emin olun.
Çok soru sorduysam özür dilerim biraz tecrübesizim. Sabırla cevap verdiğiniz için sağolun. Ay zayıflayan fazda ve balık burcundayken kara büyü yapılabilir mi?

Çok soru sorduysam özür dilerim biraz tecrübesizim. Sabırla cevap verdiğiniz için sağolun. Ay zayıflayan fazda ve balık burcundayken kara büyü yapılabilir mi?
İstediğiniz kadar sorabilirsiniz, sorun yok. Bahsettiğiniz büyü için evet, 24 Temmuz'da yapabilirsiniz. Fakat amacınız direkt olarak zarar vermek, lanetlemekse Koç veya Akrep'te güzel sonuç elde edersiniz. Zayıflayan faz pek kullanılan bir terim değil, duruma göre sönen veya küçülen Ay derseniz gelecekte daha iyi anlaşılırsınız.

Esenlikler. Sitede ölüm büyüsü paylaşımı gördüm. Birini öldürmek etik mi ? Tanrilar buna izin veriyorlar mı? Bu bana biraz ürkütücü geldi. Bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum 🙏🏻

Esenlikler. Sitede ölüm büyüsü paylaşımı gördüm. Birini öldürmek etik mi ? Tanrilar buna izin veriyorlar mı? Bu bana biraz ürkütücü geldi. Bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum 🙏🏻
Yasal Uyarı: Joy of Satan [Şeytan'ın Sevinci] olarak, yasaların sınırlarını belirlediği nefsi müdafaa hakkı hariç, hiçbir kimseye fiziksel bir saldırıda bulunulmasını önermiyor, teşvik etmiyor ve yasalara uyulması konusunda güçlü bir şekilde diğer SS'leri uyarıyoruz.

Bu büyüler, sadece güçlü bir adaletsizlik durumunda, adaletin sağlanılabilmesi için, bunu gerçekleştirmek amacıyla bulunmaktadırlar. Örneğin birisi bir yakınınıza ya da size çok ağır zararlar verdiğinde, ruhaniyet yoluyla uygun bir şekilde karşıdakini cezalandırmak esastır. Bu büyüler bunun için hazırlanmıştır.

Ufak bir zararda, kişiler arası sürtüşmelerde ya da benzeri durumlarda karşıdaki ölümü hak etmez. Bu sadece en ağır suçlar için geçerlidir.

Yasal Uyarı: Joy of Satan [Şeytan'ın Sevinci] olarak, yasaların sınırlarını belirlediği nefsi müdafaa hakkı hariç, hiçbir kimseye fiziksel bir saldırıda bulunulmasını önermiyor, teşvik etmiyor ve yasalara uyulması konusunda güçlü bir şekilde diğer SS'leri uyarıyoruz.

Bu büyüler, sadece güçlü bir adaletsizlik durumunda, adaletin sağlanılabilmesi için, bunu gerçekleştirmek amacıyla bulunmaktadırlar. Örneğin birisi bir yakınınıza ya da size çok ağır zararlar verdiğinde, ruhaniyet yoluyla uygun bir şekilde karşıdakini cezalandırmak esastır. Bu büyüler bunun için hazırlanmıştır.

Ufak bir zararda, kişiler arası sürtüşmelerde ya da benzeri durumlarda karşıdaki ölümü hak etmez. Bu sadece en ağır suçlar için geçerlidir.
Çok teşekkür ederim ben de öyle tahmin etmiştim. Bu beni rahatlattı. Esenlikler

Merhaba, bu ay aşk büyüsü için uygun gün varmı? Uygun günü kendim nasıl bula bilirim, teşekkürler

Al Jilwah: Chapter IV

"It is my desire that all my followers unite in a bond of unity, lest those who are without prevail against them." - Satan

Back